БРОДІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА З ЛЬВІВЩИНИ ЧЕМПІОН УКРАЇНИ СЕРЕД КОМАНД МІСЬКИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД !!!

З 27 по 30 серпня в м. Берегове Закарпатської області за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Всеукраїнської асоціації ОТГ відбулись всеукраїнські фінальні змагання серед команд міських територіальних громад України.
17 громад (275) учасників змагалися у 7 видах спорту у найпрестижніших КОЛОСІВСЬКИХ перегонах.
За результатами змагань у комплексному заліку І місце здобула збірна команда БРОДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ Львівської області (17 залікових балів).
На другу сходинку п’ядесталу піднялась збірна команда КОЛОМИЙСЬКОЇ територіальної громади з Івано-Франківської області (18 балів).
Бронзовим призером стала команда ОВРУЦЬКОЇ територіальної громади з Житомирщини.
Ще три громади – РЕШЕТІЛІВСЬКА з Полтавщини, ВИЖНИЦЬКА з Чернівецької області та АПОСТОЛІВСЬКА з Дніпропетровщини здобули право на участь у І Літніх всеукраїнських спортивних іграх територіальних громад України де збереться по 6 найкращих міських, сільських та селищних громад.
Громадська організація ГО ВФСТ Колос дякує усім причетним до проведення заходу.