МЕТА МЕМОРАНДУМУ «КОЛОСА» І «СПОРТУ ДЛЯ ВСІХ»

Підписали меморандум з Головою Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександром Мендусем 

Наша співпраця розпочалась 1 березня 2024 року в напрямку розвитку масового спорту та рухової активності в тих куточках України, де про важливість розвитку спорту не говорять вже давно — в сільських територіальних громадах.

Ми відкриваємо 60 клубів в 20-ти областях України та ставимо собі за ціль розвинути масовий спорт як звичну норму повсякденного життя.

Ми надаємо грантову підтримку в сумі 200 тисяч грн 3-м найактивнішим сільським громадам кожної області, де не ведуться бойові дії. Кошти передбачені на оплату праці тренера на рік та закупівлю екіпірування, обладнання та інвентарю для його роботи.

Ми хочемо зануритися в найглибші села, на які, як правило, ніколи ніхто не звертав увагу і дати можливість населенню отримувати якісну фізкультурно-оздоровчу послугу, незалежно від віку, статі чи фізичних можливостей.

Усвідомлення важливості занять фізичними вправами та позитивного їх впливу на фізичний та емоційний стан людини приходить в процесі активностей. Тому головне почати, а якісні та цікаві заняття з використанням цифрових технологій ми вам забезпечимо.